agencja

Jesteśmy fajną studencką agencją!

Biznesy na studiach… Czy to możliwe? 4. odcinek podcastu „nieSAMowicie o marketingu”

Studia to idealny czas na podejmowanie nowych wyzwań. Po zajęciach na uczelni część studentów udaje się do pracy, część rozwija swoje pasje, a jeszcze inni idą o krok dalej i łączą obie te aktywności, zakładając biznes. Prowadzenie własnej firmy to temat najnowszego odcinka podcastu „nieSAMowicie o marketingu”, którego gościnią została Zuzanna Lipa.

Zuzanna to studentka II roku na kierunku nowe media w komunikacji. Współtworzy firmę Mr. Doggo sprzedającą koszulki z podobiznami pupili, a także prowadzi kulinarny profil na Instagramie – Ociupinka Smaku. Pod koniec lipca wystartowała z Oblivionkami, czyli swoim najnowszym projektem. To internetowy sklep z niepowtarzalnymi artykułami vintage.

W czwartym odcinku podcastu poprowadzonego przez Agatę Kotowską oraz Olgę Halabę Zuzanna opowiada, na co warto zwrócić uwagę przy prowadzeniu własnej działalności oraz jak promować swój biznes. Zdradza również swoje plany na dalszy rozwój firmy oraz wychodzi z ciekawą propozycją nowego wydarzenia, które mogłoby odbyć się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Zapraszamy do słuchania i sprawdzenia social mediów firm Zuzanny:

Olga Halaba

olghal@st.amu.edu.pl